Balayını nerede geçirmek istersiniz?

1609

Tatil

Romantik bir tatil yapmak isteyen balayı çiftlerinin tercih yapması pek de kolay olmaz. Seçimi kolaylaştırmak için şu örneklere bir göz atın…

Baş başa güneşin batışını izlemek, denizin, kumsalın keyfini çıkarmak ve birbirinden lezzetli yemeklerden tatmak için bazen çok da uzaklara gitmeye gerek yok. Ancak balayına çıkacak çiftler her zaman „özel bir yer“ olsun derler ve aylarca seçim yapmakta zorlanırlar. Seyahat portalı Skyscanner, aşıkların tatil için seçebilecekleri örnekleri sıraladı. İşte uzmanların romantik bir tatil için tavsiye ettiği yerler:

Seyşeller
Seyseller

„Aşk Adaları“ olarak da bilinen Seyşeller, Hint Okyanusu’ndaki 115’in üzerinde adadan oluşan bir ada ülkesi.

 

Maldivler
maldivler

 

 

 

Son yıllarda aşıkların en çok tercih ettiği yer. Toplam 1190 adadan oluşuyor. Hint Okyanusu’nda, Sri Lanka’nın güney batısındadır.

 

 

Bali
Bali

Rüyaları süsleyen kumsalları ile ünlü Bali’de hem romantik bir tatil yapabilirsiniz, hem de sevdiğinizle doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Bali Endonezya’ya bağlı bir adadır.

 

 

Mauritius
Mauritius

İster balayına gidecek çiftler, ister evlenmek isteyenlerin mekanı. Hint Okyanusu’nda, Madagaskar’ın doğusunda kalan adalar topluluğu görmeye değer.

 

 

Barbados
Barbados

Güney Amerika’daki Karayipler bögesinde bulunan Barbados, denizin yanı sıra festivalleri ve su sporları ile ünlüdür.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin