Antalya’da 30 Ağustos kutlamaları Akdeniz’e taşındı

57
30 Ağustos

Tatil

Antalya’da 30 Ağustos kutlamaları Akdeniz’e taşındı

Antalya Büyükşehir Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. Yıldönümü coşkusunu denize taşıdı. Tekneler üzerine yerleştirilecek ses, ışık ve görüntü sistemleri ile Yeni Liman-Varyant arasındaki sahil bandında marşlar eşliğinde, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk görselleri su perdesine yansıtılarak görsel şölen sunulacak.

Bugün Zafer Bayramı coşkusunun Antalya’nın dört bir yanında yaşanması için farklı etkinlikler düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan gösteri havuzunda marşlar ve Atatürk görselleri ile sunulan muhteşem şovu 30 Ağustos Pazar günü yani bugün denizde de düzenleyecek. Türk bayraklarıyla donatılmış tekneler Yeni Liman’dan hareket ederek Konyaaltı varyanta kadar olan sahil bandı boyunca ses, ışık ve su perdesi gösterisi yapacak.

4 noktada gösteriler düzenlenecek

Tekneler saat bugün 20.30’da yeni limandan hareket edecek. Porto Bello Otel, Konyaaltı Kent Meydanı, Olbia Kent Meydanı ve varyantta duracak tekneler sahilde bulunanlara 15’er dakikalık gösteri sunacak. İzleyenlerin gurur dolu anlar yaşamasına vesile olacak gösteri saat 23.00’te sona erecek.

(BY)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin