Andolujet: Ankara’dan bir ülkeye daha sefer başlattı

80
Anadolujet

Tatil

Andolujet: Ankara’dan bir ülkeye daha sefer başlattı

Koronavirüs nedeniyle birçok ülkeye yapılamayan uçak seferleri, yavaş yavaş artmaya başladı. Ülkelerin salgın durumu gözden geçirilerek seyahat kararları alınıyor. Anadolujet, koronavirüs nedeniyle Ankara’dan Azerbaycan’a durdurulan uçak seferlerini yeniden başlattı. Anadolujet’ten yapılan yazılı açıklamada şöyle:

2 Ekim’de başladı

“COVID-19 salgını sebebiyle ara vermek zorunda kaldığımız uçuşlarımıza, yeni önlemler ve standartlar ile birlikte yeniden devam ediyoruz. Ankara – Bakü arasındaki uçuşlarımız başladı. Uçuş planına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkânları sunuyoruz. Detaylı bilgi için esnek seyahat sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yurt dışına yapacağınız seyahatleri planlarken gideceğiniz ülkelerdeki seyahat kurallarını incelemenizi öneriyoruz. Ülkeler tarafından uygulanan kurallar için IATA’nın konuyla ilgili web sitesinde İngilizce yayınladığı seyahat haberleri sayfasını inceleyebilirsiniz. Seyahat etmek istediğiniz ülkenin şartlarına uyup uymadığını kontrol etmek için pasaport, vize ve sağlık bilgileri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.”

2 Ekimde başlayan seferler her Çarşamba ve Cuma yapılıyor. Ankara’dan uçak kalkış saati 14:40 Bakü’den kalkış saati 19:00.

(A)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin