Almanya: Bu bölgedeki otoyollarda büyük sorun var?

6654
Almanya

Tatil

Almanya: Bu bölgedeki otoyollarda büyük sorun var?

Türkiye’ye otomobille seyahat edeceklerin yola çıkmadan önce yol güzergahlarını iyi incelemesi gerekiyor. Bazı otoyollarda saatlerce zaman kaybedebilirsiniz. Örneğin Almanya otoyolları en yoğun ülkelerden biri. Kuzeyden gelip güneye doğru ilerleyenlerin farklı güzergahlar arasında seçim yapması mümkün.

Yol çalışması var

Frankfurt’fan sonra Würzburg-Nürnberg-Regendburg istikametinde ilerleyecekler bir çok bölgede yol çalışması ile karşılaşıyorlar. Özellikle Würzburg ve Nürnberg arasında hız sınırı düşürülüyor. Ancak trafik durma noktasına gelmyor. Sabırlı olmak ve hız limitlerini iyi takip etmekte fayda var.

Stuttugart’ta trafik felç oluyor

Sürücüleri büyük kısmının geçtiği Stuttgart bölgesinde ise büyük sorunlar yaşanıyor. Trafik günün farklı saatlerinde durma noktasına geliyor. Çevre yolları kullanmak da bazen fayda etmiyor. Çünkü burada da araç yoğunluğundan ilerlemek çok güç oluyor. Geçtiğimiz günlerde Stuttgart ve çevresindeki otoyollarda hem kuzey hem de güney istikametinde ilerleyenler büyük sorun yaşadılar. Bazı sürücüler bu bölgeyi 2-3 saatte geçebildiler.

yol çalışması

(A)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin