Alman havayolu Türkiye’de 4 noktaya uçuş başlatıyor

16 Nis. 2019
10606 Görüntülenme
Alman havayolu

Alman havayolları son günlerde Türkiye’ye uçuşlarını arttırmaya başladı. Yurtdışında yaşayan vatandaşların en çok sıkıntı çektiği konuların başında Türkiye’nin havayolu şirketlerinin birçok kentine direkt uçuşların olmaması geliyor. Son zamanlarda bu direkt uçuşlarda artış yaşanıyor. Özellikle Almanya’da yaşayan vatandaşlara büyük kolaylık sağlayacak gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde havayolu şirketi Eurowings’in, yazın Köln/Bonn Havalimanı’ndan Ankara, Kütahya ve Kayseri’ye uçuş başlatacağını duyurmuştuk: Haberi buradan okuyabilirsiniz. https://www.turizmavrupa.com/almanyadan-kutayha-ve-kayseriye-direkt-ucak-seferleri-basliyor/ Böylece Köln ve çevresinde yaşayanlar bu havayolu ile Ankara, Kütahya ve Kayseri’ye direkt uçabilecekler.

Alman havayolu bu sefer Hamburg’tan uçacak

Alman havayolu Eurowings, Türkiye’de 4 noktaya daha uçuş başlatıyor. Eurowings, Almanya’nın Hamburg kentinden Ankara, Antalya, Bodrum ve Adana’ya uçacak. Havayolu, Antalya, Adana ve Ankara uçuşlarının haftada bir Bodrum uçuşlarının ise haziran ayından itibaren haftada iki kez icra edecek.

(G.Ş)

Yorumlar
  • Düsseldorf balıkesir /edremit neden haftada 1 sefer hep hafta ortasında hafta sonları direkt ucuş olsun cuma cumartesi pazar

    Namık 21 Nisan 2019 18:14 Cevapla

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir