24 günde 7 ülke gezmeye ne dersiniz?

1003
thy, Türk Hava Yolları

Tatil

Türk Hava Yolları, dünyanın en iyi sporseverini arıyor. Kampanyaya katılıp elemeyi geçen, 24 günde 7 ülke gezerek basketbol, futbol, tenis ve golf müsabakalarına katılacak.

Dünyanın en büyük sporseverini 28 Mart -20 Nisan tarihleri arasında, 7 ülkede 10 spor mücadelesini seyretmeye davet eden Türk Hava Yolları, bununla da kalmayıp şanslı sporseverlere Messi ve Drogba ile tanışma imkânı da sunuyor.

Spor taraftarlığının ciddi bir iş olduğunu vurgulamak adına bir iş ilanı konseptinde oluşturulan kampanyaya katılım için taraftarların, www.epicsportsfan.com web adresindeki formu doldurmaları ve daha sonra en iyi spor taraftarı olduğu iddiasını destekleyen bir video veya fotoğrafı, Instagram, Vine veya Twitter’a #EpicFan etiketi ile yüklemesi gerekiyor.

Adayların; yaratıcı, spor dalları ile ilgili engin bilgi sahibi, iletişim becerileri güçlü, sosyal medyaya hâkim, sorumluluk sahibi, hızlı ve çözüm odaklı, ekip çalışmasına yatkın, tercihen İngilizce bilen ve belirtilen tarihlerde seyahat edebilecek olması gerekiyor.

Katılımcılar arasından jürice yapılacak eleme ile seçilecek kişi; 24 günde Japonya, Hollanda, Almanya, İspanya, Fransa, İngiltere ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde düzenlenen basketbol, futbol, tenis ve golf müsabakalarına katılıp, sonrasında Messi ve Drogba ile tanışıyor.

Kampanyaya katılım için son tarih 13 Mart 2015. Şansını denemek ve detayları öğrenmek isteyen tüm sporseverler için www.epicsportsfan.com web adresi ziyaret edilebilir.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin