Antalya’da hafta sonların yeni adresi: Sarısu

2738
http://www.antalya.bel.tr/

Tatil

Büyükşehir Belediyesi ve ANET A.Ş. tarafından 2 milyon 341 bin TL yatırımın yapıldığı Sarısu Mesire Alanı peyzajı, yolları, aydınlatmaları, oturma grupları, güvenlik önlemleri, ortak ateş yakma birimleri, tuvalet, soyunma kabini ve plaj hizmetleri ile bambaşka bir görünüme kavuştu. Alanda bulunan piknik masası sayısı 860’a çıkarıldı. Otopark kapasitesi 500 araçtan 1500’e çıkarıldı.

TATİL KÖYÜ HİZMETLERİ /İMKANLARI

Sabahın erken saatlerinden itibaren dolmaya başlayan Sarısu’da vatandaşlar aileleriyle birlikte piknik yapıp çamların altında dinlenme fırsatı buluyor. Çocuklar için oyun parklarının bulunduğu Sarısu’da ayrıca yürüyüş ve yeşil alanları, mescit, sağlık kabini, büfeler ve engelli tuvaletleri yer alıyor. Sarısu Mesire Alanı’nın temiz sahili de ziyaretçilerin beğenisini kazanıyor. Yürüyüş yapanlar, denize olta atanlar ve çocuklar gün boyu keyifli zaman geçiriyor.

HUZURLU GÜVENLİ ORTAM

Gün boyu orman ve deniz havası alan Antalyalılar, daha önce de bu alanda pikniğe geldiklerini fakat kötü bir durumda ve hiçbir imkânın bulunmadığını söyledi. Vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi’nin Sarısu alanına yaptığı çalışmalar ile her türlü ihtiyaçlarının karşılanabildiği, aileleri ile güvenli ve huzurlu bir ortamda keyifli vakit geçirebildikleri bir alana kavuştuklarını anlattı. Vatandaşlar, uzun zamandır hak ettiği değeri görmeyen bu alanı yeniden Antalyalılara kazandıran Başkan Menderes Türel’e teşekkür etti.

http://www.antalya.bel.tr/
http://www.antalya.bel.tr/
http://www.antalya.bel.tr/
http://www.antalya.bel.tr/
http://www.antalya.bel.tr/
http://www.antalya.bel.tr/

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin