Marmaris’te bu yollar trafiğe kapanacak

12 Eki. 2017
337 Görüntülenme
Bisiklet, Tur, Marmaris
© Marmaris Belediyesi

53.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet turu kapsamında Marmaris’te bazı yollar trafiğe kapanacak. Detaylar haberde…

Yarışmacılar bugün (12 Ekim Perşembe) Marmaris’e ulaşacak, 13 Ekim Cuma günü ise ilçeden ayrılacaklar. Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü, kurumlara gönderdiği resmi yazıyla yarışma nedeniyle trafiğe kapanacak yollar hakkında vatandaşları uyardı.

Yazıda şöyle denildi;

“53. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet turu tedbirleri 12 Ekim Perşembe, saat 13.00’da başlayacak olup, ilçemiz girişi Ulusal Egemenlik Caddesi, İnci’li Kavşaktan, Ulusal Egemenlik Caddesi’ni takiben 19 Mayıs Gençlik Meydanı yanından General Mustafa Muğlalı Caddesi, kavşaktan Hasan Işık Caddesi’ne dönüş, Atatürk Caddesi üzerinden Atatürk Meydanı’na varış ile son bulmaktadır.

Çıkış tedbirleri ise 13 Ekim Cuma günü saat 09.00’dan itibaren Atatürk Meydanı, Ulusal Egemenlik Caddesi, İncili Kavşak’tan şehir çıkışı ile son bulmaktadır. Bu sebeple vatandaşlarımızın bisiklet turunun yapılacağı tarih ve saatlerde özel araçları ile trafiğe çıkmamaları, toplu taşıma araçlarını kullanmaları önemle rica olunur.”

Öte yandan söz konusu güzergahlara 11 Ekim Çarşamba gecesinden itibaren araç parkı yapılamayacak, 12 Ekim Perşembe günü ise saat 13.00’dan itibaren tüm yarış güzergahları trafiğe kapanacaktır.

Haber: Mustafa Koyuncu

 

  • Haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edin: www.facebook.com/turizmavrupa
Yorumlar

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir