Almanya’dan Malatya ve Kütahya’ya direkt uçuş

12 Ara. 2018
1164 Görüntülenme
Havalimanı
© www.turizmavrupa.com

SunExpress Avrupa’da yaşayan Türklerin karşılıklı aile ziyaretlerini kolaylaştırmak adına 2010’dan bu yana Anadolu’ya direkt tarifeli uçuşlar gerçekleştiriyor. Havayolu, Avrupa’ya direkt tarifeli seferlerle uçuş düzenledikleri mevcut Anadolu kentinlerine Kütahya/Zafer ve Malatya’yı da ekliyor. Bu iki yeni hat ile birlikte SunExpress, Kütahya, Malatya, Adana, Ankara, Gaziantep, Elazığ, Konya, Kayseri, Ordu-Giresun, Samsun, Trabzon ve Diyarbakır olmak üzere toplamda 12 Anadolu kentinden Avrupa’nın 16 şehrine direkt tarifeli seferler sunacak.

SunExpress CEO’su Jens Bischof, “SunExpress olarak bizim hem Türkiye’de hem de Almanya’da köklerimiz var. Avrupa’da yaşayan Türkler bizim için çok önemli. Bu doğrultuda da Avrupa’da yaşayan Türklerin memleketlerine aktarmasız ve daha rahat gelmelerine özen gösteriyoruz. Bu çerçevede Anadolu uçuşlarımızda da, geçen yaza göre 2019 yazında yüzde 30 kapasite artışı gerçekleştirerek, yaklaşık 1 milyonluk bir koltuk arz ediyoruz” dedi. SunExpress’in 2019 yazında Anadolu’dan yeni uçuşları ise Düsseldorf-Malatya, Düsseldorf-Kütahya/Zafer, Köln-Samsun, Stuttgart-Diyarbakır, Stuttgart-Konya ve Oslo-Konya olacak.

(G.Ş)

Yorumlar
  • İlginç !
    Koskoca Başkent Berlinden hiç değilse 3 aylık yaz sezonunda bile olsa Ayvalık Çanakkale istikametine giden bir sürü insan için direkt uçak seferleri koysalar çok mu zarar ederler ?

    Xy 13 Aralık 2018 23:13 Cevapla

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir